Укр
Рус












Код товару: AR_3001256
Завдяки чотирьом великим вентиляторам розміром 100х100х16 мм і одному компактному вентилятору розміром 80х80х10 мм, GamePro CP1450 створює потужний потік повітря, забезпечуючи ефективне охолодження вашого ноутбука.
Великі вентилятори обертаються зі швидкістю 1350 об/хв, тоді як малий вентилятор розвиває швидкість до 2000 об/хв, гарантуючи оптимальний рівень охолодження. Елемент активного охолодження додає ефективності цій системі, забезпечуючи стабільну температуру пристрою навіть при великому навантаженні.
Підставка також пропонує 7 різних налаштувань висоти, щоб ви могли знайти оптимальний кут для роботи чи гри. Зручний LCD-дисплей вказує поточні параметри роботи системи охолодження, а тримач для смартфона дозволяє вам зручно розмістити ваш мобільний пристрій поруч з ноутбуком.
За допомогою 10 різних режимів RGB-підсвічування ви можете налаштувати підставку відповідно до свого настрою чи робочого оточення.
З використанням матеріалів високої якості, таких як ABS і алюмінієвий сплав, ця підставка не тільки ефективна, але й має стильний та надійний дизайн.
Зручність, ефективність і стиль об'єднались в одному продукті для максимального комфорту в користуванні вашим ноутбуком.
| Тип | Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 17.3 ' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал | алюміній + пластик |
| Метод охолоджування | 1 вентилятор 80 мм, 2000 RPM, 5 вентиляторів, 4 вентилятора по 100 мм |
| Розмір | 410 × 285 × 40 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 18" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00