Укр
Рус












Код товару: AR_3001317
Компакта, стильна та стабільна підставка для ноутбука OfficePro LS530 зробить роботу за ноутбуком більш зручною та забезпечить ваш пристрій від перегріву.
Характеристики:
- 100% оригінал
- Елегантний дизайн
- Компактна та легко складається
- Легка алюмінієва конструкція
- Сумісно з пристроями від 11 до 17 дюймів
| Тип | Для ноутбуків до 16" |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.15 кг |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал | алюміній |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Розмір | 245 x 260 x 75 мм мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
791 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00