Укр
Рус












Код товару: AR_3001333
Вертикальна підставка OfficePro LS580G ідеально підходить для зберігання ноутбуків, телефонів та планшетів майже всіх розмірів.
Ширина слота від 13 до 38 мм.
Функції:
| Тип | Для ноутбуків до 16" |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 кг |
| Колір | сірий |
| Матеріал | алюміній, сілікон |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Особливості | вертикальні |
| Розмір | 150 х 65 х 47 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
788 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00