Укр
Рус












Код товару: AR_3001359
Розмір - 260 х 225 х 20 мм, 240 х 190 х 20 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану 11-17", Метод охолоджування - пасивне, 280 мм, сталь, 5 кг, 1.46 кг, Колір - чорний
| Тип | Для ноутбуків до 12', Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 17.3 ', Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.46 кг |
| Висота столика в розкладеному стані | 280 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Розмір | 260 х 225 х 20 мм |
| Розмір столешні | 240 х 190 х 20 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 11-17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 439 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00