Укр
Рус







Код товару: AR_2997304
Тонкий та легкий планшет Blackview Tab 60 – це відмінний баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора Allwinner A523, тому забезпечує бажану швидкодію при виконанні будь-яких завдань.
10.1-дюймовий HD+ екран з яскравістю 300 ніт відтворює чітке реалістичне зображення. Різні користувацькі режими – читання, нічний та режим захисту очей дозволяють налаштувати екран відповідно до потреб користувачів та зовнішніх умов освітлення.
Планшет Blackview Tab 60 оснащений основною 8-мегапіксельною камерою з підтримкою функції Google Smart Lens, 5-мегапіксельною фронтальною камерою з технологією розпізнавання обличчя та подвійним динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Підтримка Widevine L1 дозволяє відтворювати відео у роздільній здатності до 1080р з таких преміальних сервісів як Amazon Prime Video, Disney+ та інших. А бездротова технологія Wi-Fi 6 забезпечить швидкий обмін даними.
Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 4 ГБ, яку можна збільшити до 12 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 128 ГБ вбудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS, яка базується на Android 14, забезпечує належний захист даних та пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим та зручним у користуванні.
Професійний пакет WPS Office дозволяє легко створювати, редагувати та спільно працювати над документами Word, електронними таблицями, PowerPoint і PDF-файлами.
Функція Split View дає можливість одночасно відкрити два вікна для перегляду, зберігати комбінації додатків та отримувати доступ до розділеного перегляду одним дотиком. Підключайте до Blackview Tab 60 бездротову клавіатуру та мишу та працюйте у режимі ПК 2.0.
Акумулятора єм
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Allwinner A523 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навігаційна система | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 5100 mAh |
| Вага (г) | 538 |
| Висота (мм) | 161 |
| Додатково | G-Sensor, датчик освітленості, гіроскоп, Fast Charge 18W |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 8.5 |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 242.7 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 038 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00