Укр
Рус







Код товару: AR_2997523
12.7", 2160 x 1600, MediaTek Helio G100, Частота оновлення екрану - 60 Hz, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 6 ГБ, Основна - 16 + 2 Мп, Фронтальна - 13 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8400 mAh, Колір - сірий
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 12.7" |
| Роздільна здатність | 2160 x 1600 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Основна камера | 16 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навігаційна система | GPS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 8400 mAh |
| Вага (г) | 710 |
| Висота (мм) | 282.98 |
| Додатково | Чохол, датчик освітленості, Стилус, сканер обличчя, Fast Charge 18W, акселерометр |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 8.4 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 214.2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 241 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00