Укр
Рус










Код товару: AR_2997451
11", 2560 x 1600, Mediatek Dimensity 9400, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 12 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 8 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8400 mAh, Колір - сірий
| Тип | Початкового рівня |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 11" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Mediatek Dimensity 9400 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність батареї | 8400 mAh |
| Вага (г) | 482 |
| Висота (мм) | 165.3 |
| Додатково | G-Sensor, датчик освітленості, гіроскоп, захист IP68, Стилус, 120 Hz |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина (мм) | 5.5 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Частота процесора | 3.3 ГГц |
| Ширина (мм) | 253.8 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
45 564 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00