Укр
Рус

Код товару: AR_3012689
Сучасні технології 3D-друку стрімко розвиваються, і разом із ними зростають вимоги до якості витратних матеріалів. Одним із найбільш затребуваних варіантів серед любителів та професіоналів є PETG-філамент. Представляємо PETG Filament для 3D принтера ELEGOO (50.203.0391) — котушка вагою 1 кг із діаметром нитки 1,75 мм в універсальному сірому кольорі. Цей пластик поєднує в собі надійність, простоту друку та високі експлуатаційні характеристики, що робить його відмінним вибором як для побутових, так і для професійних завдань.
| Тип пластика | PETG |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 230-260°C |
| Температура столу принтера | 80 °C |
| Тип поставки | на котушці |
| Гарантія | 14 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
677 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00