Укр
Рус








Код товару: KM_3338885
Характеристики
Franke Turbo Elite TE-50
Turbo Elite - це нове покоління подрібнювачів харчових відходів FRANKE, що мають покращені характеристики, функціональність та легкість монтажу.
Всі подрібнювачі серії Turbo Elite обладнані пневмовимикачем з кнопкою, що виводиться на поверхню мийки чи стільниці. Дане рішення є найбільш безпечним і гарантує повний захист від можливого ураження струмом.
Інноваційна запатентована система подрібнення відходів, котра забезпечує швидке і якісне подрібнення при значно меншій вібрації приладу. Камера та подрібнюючий диск мають антикорозійну обробку, яка гарантує тривалий термін служби та захист від корозії. Технологія Bio Shield® запобігає розвитку бактерій, зменшує утворення неприємних запахів.
Безпека та комфорт:
Комплектація:
| Потужність | 375 Вт; 0,5 к.с. |
| Швидкість обертання диску | 2 600 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Двигун | з подвійним постійним магнітом |
| Захист від розбризкування | знімний |
| Монтажний фланець | нержавіюча сталь |
| Диск подрібнення | нержавіюча сталь |
| Камера подрібнення | нержавіюча сталь |
| Система подрібнення | Torque Master® |
| Захист | від перегріву та перевантаження |
| Монтаж | швидкий монтаж, система трьох болтів |
| Шумопоглинаючий корпус | повне покриття, зменшення шуму |
| Підключення посудомийної машини | так |
| Безперервна подача | так |
| Кнопка | Пневматична |
| Розміри | ∅ 200мм, висота 345 мм |
| Вага приладу | 5,93 кг |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 299 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00