Укр
Рус

Код товару: AR_3019632
двоспальний, Простирадло - 200 x 220 см, Підковдра - 175 х 210 см, Наволочка - 70 х 70 см, ранфорс, з рослинним принтом, з вирізом внизу, бежевий
| Розмір | двоспальний |
| Розмір простирадла | 200 x 220 см |
| Розмір підковдри | 175 х 210 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з рослинним принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Колір | бежевий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка-2 шт |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С, не відбілювати |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 133 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00