Відгуки (6)
Пряники м'які, начинки всередині багато, і вона має приємний абрикосовий смак. Не надто солодкі, свіжі. До чаю — чудовий варіант.
Смачні пряники, багато начінки , добрий склад
смачні пряники , приємна ціна, сподробалися всій родині
Чудові пряники! Свіжі та м'які, мають ванільно-абрикосовий аромат. Начинки достатньо, щоб оцінити і насолодитися, а не так, що спробував і не зрозумів, що це було. Також мають доволі гарний склад. Пряники ідеальні до чаю, тому обов'язково замовлю ще!
Замовляв в школу, діткам дуже смакувало. Дякую! Пряники дуже смачні. Набір виглядає дуже гарно. Цікавий задум з побажаннями до кожного пряника.
Несмотря на свою цену оказались достаточно классные пряники !) мягкие, не крошатся, начинка тоже свежая, мягкая, приятная. На пробу взяли 3 упаковки, с удовольствием скушали с чаем за неделю, очень вкусные пряники и кстати не большого размера, супер !)
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00