Укр
Рус

Код товару: AR_3004676
AM4, 6 ядер, 12 потоків, 3.7 GHz, 4.7 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L1: 384KB, L2: 3MB, L3: 32MB, немає, Zen 3, Precision Boost 2, AMD StoreMI Technology, AMD Ryzen™ Master Utility, AMD Ryzen™ VR-Ready Premium, BOX
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4, AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Тип поставки | BOX |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Дата виходу | 31.10.2024 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Особливості | Precision Boost 2, AMD StoreMI Technology, AMD Ryzen™ Master Utility, AMD Ryzen™ VR-Ready Premium |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 890 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00