Укр
Рус

Код товару: AR_3004658
AM4, 8 ядер, 16 потоків, 3.1 GHz, 4.3 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 7nm, L1: 512KB, L2: 4MB, L3: 8MB, AMD Radeon Graphics, AMD Zen 2, AMD Wraith Stealth, Tray
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.1 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.3 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | Zen 2 |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 8 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Особливості | AMD Wraith Stealth |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота графічного процесора | 2100 MHz |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 291 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00