Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB) - фото 1
Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB) - фото 2
Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB) - фото 3
Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB) - фото 4
Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB) - фото 5
Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB) - фото 6
Прожектор Videx LED 50W RGB 220V (VL-F3-50-RGB)
Код товару: MD_643490
Про товар
Світлодіодний прожектор Videx LED 50W RGB 220V - високотехнологічне джерело світла. Обладнаний світлодіодами, що дозволяють обирати й змінювати колір освітлення. Призначений для декоративного освітлення будівель, споруд пам'яток архітектури, об'єктів ландшафту. Дозволяє керувати яскравістю та вибирати режими освітлення за допомогою пульта дистанційного керування.
Прожектор запам'ятовує попередні налаштування після вимкнення.
Температура світла: 3000-6500K.
Якість світла: Ra>80.
Частота: 50/60 Гц.
Максимальна сила струму: 250mA.
Напруга: AC 180-265 V.
Кут розсіювання: 120°.
Ресурс роботи: 40000 годин.
Розмір: 195x165x32 мм.
Вага: 650 г.
Характеристики
Бренд
Videx
Країна-виробник
Китай
Встановлення
Підвісні
Тип лампи
Світлодіодні
Вид світлодіода
SMD
Джерело живлення
Від мережі
Ступінь захисту
IP65
Потужність
50 Вт