Укр
Рус

Код товару: AR_3014491
Увага! Таргет по даному rx відсутній у ELRS Configurator тому використовуйте файли, щоб встановити або відновити прошивку rx.
| Протокол зв'язку | ELRS |
| Робоча частота | 915 MHz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 г |
| Вхідна напруга | 5В |
| Розмір | 13.5х18.5 мм |
| Тип запчастини (квадрокоптери) | приймач, аксесуари |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
696 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00