Укр
Рус

Код товару: AR_3023903
Компанія Maisto Tech виробляє різноманітні радіокеровані моделі. Центр розробки нових моделей розміщений в Гонконзі. У виробництві використовуються високоякісні матеріали (металеві сплави і пластмаси) і впроваджені сучасні виробничі лінії. Міжнародна сертифікація гарантує повну безпеку для здоров'я дітей. Продукція Maisto Tech успішно продається в більшості країн світу. На Україні бренд Maisto Tech ексклюзивно представляє компанія Укртойс.
Автомобіль на р/у Maisto Off Road Go:
- У коробку з автомобілем на р/у вкладені інструкція з експлуатації + гарантійний талон
- Час гри залежить від якості батарейок, дорожнього покриття і температури повітря
- Радіус дії може зменшуватися при наявності перешкод для радіохвиль. Наприклад, стіни будівель, лінії електропередач і т.д. Також при зменшенні напруги елементів живлення пульта і машини. Детально викладено в інструкції по експлуатації машини. Там же правила використання акумуляторів і батарей
- Все колеса подпружінени
- Батарейки для автомобіля (4 х 1,5V АА) і пульта (2 х 1,5V АА) в комплектацію не входять
Час гри: 35-50 хвилин
Радіус дії пульта: 10 метрів
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Тип | машини |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 4 х АА |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | жовтий |
| Радіоуправління | 27 MHz |
| Швидкість | до 4 км/г |
| Ширина | 130 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 185 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00