Укр
Рус

Код товару: AR_3023895
Візьміть участь у неймовірних гонках разом із набором 2 дистанційно керованих машин, на кшталт X-Quest! Ці унікальні автомобілі RC пропонують можливість відмінної розваги завдяки міцній батареї та великій дальності до 80 метрів!
рівня рівня швидкостіПристебніть ремені та міцно тримайтеся! Ця маленька машина може досягати швидкості до 20 км/год одразу після зльоту! Два рівні швидкості також дозволяють трохи повільніше їздити до 10 км/год, що ідеально підходить для найменших гонщиків.
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Тип | машини |
| Масштаб | 1:32 |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 100 mAh |
| Вага | 600 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | синій, жовтий |
| Колісна база | 330 мм |
| Комплектація | 2 машинки на радіокеруванні, 2 пульти дистанційного керування, набір перешкод, 2 акумулятори, 2 кабелі для зарядки, інструкція, гарантійний талон, 2 викрутки |
| Радіоуправління | 40 MHz |
| Швидкість | до 20 км/год |
| Ширина | 70 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 379 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00