Укр
Рус

Код товару: AR_3023906
Маленькі машинки лінійки Rapid Monster для автоперегонов.
Масштаб машинки 1:32. Незважаючи на невеликі габарити, модель дуже швидка і всюдихідна, а також може розвинути швидкість до 20 км/ч.
Корпус виконаний з ударостійкого ПВХ. Машинки лінійки Rapid Monster оснащені потужним двигуном і посиленою підвіскою, що дозволяє долати без проблем будь-які нерівності поверхні і перешкоди.
Рух машинки:
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Тип | машини |
| Масштаб | 1:32 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 2 х АА, 3.7 В 100 мА*ч |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | помаранчевий |
| Комплектація | машинка, пульт управління |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 20 км/год |
| Ширина | 79 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
561 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00