Укр
Рус

Код товару: AR_3023888
Тачка-перевертачка 2в1 - це модель з двома видами коліс, що дозволяє їй їздити як на суші, так і у воді. Для більш ефектної гри, машинка оснащена звуковими і світловими ефектами. Невеликі габарити дозволяють з легкістю маневрувати в будь-яких умовах. Може розвивати швидкість до 10 км/ч.
Рухи:
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Тип | машини |
| Вологозахищеність | бризкозахищені |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 3.7 V на 800 mAh |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Колір | блакитний |
| Комплектація | машинка, пульт управління |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 10 км/год |
| Ширина | 149 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
844 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00