Відгуки (42)

4.86
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Алєся20.04.2026

Аромат мила дуже приємний, консистенції мила теж добра

    Переваги
    Дуже гарний аромат
Світлана05.04.2026

Запах дуже класний і на дивно не набридає вже рік

    Переваги
    Ціна, запах, екологічний
    Недоліки
    Немає
Вікторія31.03.2026

Мило має насичений аромат орхідеї,перебиває добре сторонні запахи їжі з рук, не рідке але й не густе мило, те що треба,великий об'єм та співвідношення ціни є перевагою

Михайло15.02.2026

Мило добре піниться і не пересушує шкіру навіть при частому використанні. Об’єм упаковки великий - це вигідний варіант для дому чи офісу.

Леонід09.12.2025

Має насичений, парфумований аромат у стилі «чорної орхідеї» – не різкий, але помітний, тому підходить тим, хто любить виразні запахи. Текстура мила досить густа, добре піниться та комфортно розподіляється по шкірі. Після змивання руки не пересушені, хоча це й не суперзволожувальна формула –скоріше збалансована, повсякденна)

    Переваги
    • великий об’єм та економність • приємний, насичений аромат • добре піниться • не сушить шкіру
Марія08.11.2025

Аромат просто чудовий: насичена, але не нав’язлива чорна орхідея. Консистенція мила приємна — ніжна, добре піниться, відчутно м’яко очищає шкіру, не сушить її. Залишилась задоволена!

    Переваги
    Ціна, аромат
Олена14.10.2025

З ароматом перебір. Дуже насичене і перший тиждень тільки цей запах і відчуваєш. Консистенція доволі густа. Покупався для автоматичного дозатора. Через надмірну густоту розмішати із водою мило дуже і дуже важко. Мʼяка упаковка незручна для зберіганная. Другий раз не візьму.

    Переваги
    Ціна
    Недоліки
    Дуже сильний аромат, не підходить для автоматичних дозаторів
Аліна24.08.2025

Дуже гарне мило, з усієї лінійки цей запах подобається найбільше. Не сушить шкіру, гарно милиться, густе.

Марина 14.08.2025

Мені мило сподобалися. Густе, піниться добре. Літровий об'єм за 103грн- супер. Запах яскравий, приємний. Розлилау пляшечки на кухню та у ванну

Лейла 30.07.2025

Мило милиться не дуже, надто густе, просто випадає з рук (може я така), але треба докласти зусиль. Якщо вийшло - мило як мило, але розхід великий. Колір приємний, запах теж, але більше брати не буду

    Переваги
    Об'єм
    Недоліки
    Якість
Наталія25.07.2025

Я попробовала все серии мыла Galax и это мое самое любимое. Нежный цветочный аромат - ненавязчивый и быстро выветривается. Консистенция очень густая, то есть расход экономный. Цвет нежный фиалковый

Анна08.07.2025

Для мене найкраще. Запах неймовірний

    Переваги
    Не сушить шкіру рук
Жанна24.06.2025

Мило густе гарна ціна приємний аромат

    Переваги
    Мило сподобалось замовила ще
    Недоліки
    Немає
Таня29.05.2025

Товар вiдмiнний

    Переваги
    Мило густе. Вистачае надовго. Миючi властивостi нормальнi. Рекомендую однозначно!
    Недоліки
    -
Ірина18.05.2025

Спеціально купляю через аромат - дуже подобається всій сім'ї☺️. А ще й ціна-якість, повз які важко пройти

    Переваги
    Аромат
Жанна17.05.2025

Товар сподобався гарний приємний аромат густа консистенція велика упаковка за невелику ціну.Буду замовляти ще

    Переваги
    Мило дуже сподобалось великий об'єм за невелику ціну
    Недоліки
    Немає
Анастасія09.05.2025

Аромат неймовірний. Липкості на руках після використання цього мила немає, піниться добре, навіть здалось, що трошки зволожує, бо руки після миття не сухі. Пакування дуже хороше, зручно переливати в дозатор. Недоліків у цього мила немає. Все супер.

    Переваги
    Аромат, пакування, очищення
    Недоліки
    Немає
Ніна28.04.2025

Мінусів не бачу, одні плюси: зручна упаковка, ціна - ну дуже вигідна, приємна консистенція і дорогий запах, шкіра рук ніжна, не пересушена, а я мию руки ну дуже часто! Приємно, що в Україні виготовляють такі достойні товари.

Тарас23.04.2025

За акційною ціною варто купувати! Аромат мені дуже сподобався, не хімозний, приємний квітковий. Колір рожевий, як квіти. Мило досить густе, добре милиться, добре піниться і, що важливо, добре змивається. Шкіру не пересушує, хоча, звичайно, очікувати, що зволожувати не варто. На шкірі, схильній до сухості, видно, що зволоження немає. Але й пересушеності після миття також немає. У цьому плані мило швидше ближче до нейтрального, якщо не переборщувати, що вже дуже непогано.Рекомендую.

    Переваги
    Чисті руки
Покупець05.04.2025

Дуже хочу навчитись максимально берегти природу, тому намагаюсь все купувати великими упаковками, потім розливати по баночках. Ця упаковка має оптимальний розмір 1,5 літри, бо зазвичай йдуть 0,5 та 1 л. Сподобалось, що мило дуже густе, приємної консистенції, наливати потрібно не багато, є певна специфіка у шкіри, то це мило не викликано ніяких алергічних реакцій при постійному користуванні. Запах приємний, не навʼязливий, квітковий. Рекомендую та буду замовляти ще

    Переваги
    Великий обʼєм, ціна, аромат, економне, густе
Наталія30.03.2025

Дуже густе мило, черз що є економним. Ніжно фіалкового кольору. приємний не нав'язливий аромат, який швидко вивітрюється

Відгук27.03.2025

Найулюбленіше рідке мило. Доступне по ціні, але якісне. Добре піниться, досить густе і має класний аромат. Пахне парфумом - не дешевими бабусиними духами, а дуже приємно і делікатно. Із мінусів - іноді трапляються браковані упаковки, які протікають знизу.

    Недоліки
    Трапляються браковані упаковки
Анастасія22.03.2025

Мило дуже сподобалось. Має неймовірно приємний аромат та ніжку текстуру. Гарно очищає та після миття не відчувається липкості. Чудове пакування, зручно переливати в дозатор для мила.

    Переваги
    Аромат, текстура
    Недоліки
    Немає
Марія19.03.2025

Мила вистачає надовго, має ніжну консистенцію, при цьому не зарідке. Колір теж приємний. Ціна доступна. Не сушить шкіру. З даного пакування досить зручно переливати мило в дозатор, внаслідок того, що кришечка збоку, а не по центу.

    Переваги
    якісне мило
Анастасія 14.02.2025

Чудове бюджетне мило для рук - доволі густе, має дуууже приємний аромат чорної орхідеї (не дуже насичений, але на долонях залишається деякий час), добре піниться - переливаю з пакету в бутилочку з дозатором, на одне миття рук вистачає одного натискання

Наталія10.02.2025

Дуже ніжний аромат, ненав'язливий, швидко вивітріється. Густий. Співвідношення ціна /якість чудові

    Переваги
    аромат, густота, ціна
Мирослава 31.01.2025

Рідке мило Galax Чорна орхідея має ніжну текстуру, яка ефективно очищує шкіру, не пересушуючи її. Аромат чорної орхідеї залишає приємний та вишуканий запах. Велика упаковка 1500 мл забезпечує довготривале використання. Підходить для щоденного використання, даруючи відчуття чистоти та комфорту.

    Недоліки
    Немає
Наташа21.01.2025

Мило має приємний, ніжний аромат. Не рідке. Гарно піниться і не сушить шкіру. Об'єму 1500ми вистачає на довго. Покупкою залишилась задоволена

Євген20.01.2025

Рідке мило Galax Чорна орхідея, 1500 мл стало справжньою знахідкою для нашої сім'ї. Його ніжна текстура та вишуканий аромат чорної орхідеї створюють справжнє відчуття розкоші під час використання. Мило чудово піниться, добре очищає шкіру та не пересушує її, залишаючи приємне відчуття зволоженості. Завдяки великому об’єму 1500 мл, мило вистачає на довгий час, що дуже економно. Зручна упаковка дозволяє легко дозувати засіб. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якісний продукт із чудовим ароматом. Рекомендую спробувати, ви точно залишитеся задоволені

    Переваги
    ціна-якість
    Недоліки
    немає
Віка18.01.2025

Рекомендую

    Переваги
    Густе. Вистачає на довго. Запах дуже гарний
Рідке мило Galax Чорна орхідея 1500 мл (721686)

Рідке мило Galax Чорна орхідея 1500 мл (721686)

В наявності

174 ₴

-36%

112 ₴

+1.12 балобонусів
0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

Слідкуйте за нами:

Ми приймаємо:

Встановлюйте наш додаток
appstoregoogleplay

© Інтернет-магазин MAUDAU 2026