Укр
Рус






Код товару: AR_2997892
Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", об`єм - 15 л, розміри загальні - 44 х 30 х 11 см, вага - 0,67 кг, Колір - чорний
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0,67 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 440 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 300 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Розміри загальні | 44 х 30 х 11 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00