Укр
Рус

Код товару: AR_3024570
об'єм - 15 л, 36.5 x 25 x 13 см, Колір - помаранчевий
| Сфера використання | міські, для мандрівок |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | помаранчевий |
| Об'єм | 15 л |
| Особливості | карабін для ключів, антикрадій |
| Матеріал | поліестер (Polyester), 100% перероблений поліестер |
| Спинка | ортопедична |
| Відділення | для ноутбука |
| Вага | 0.53 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36.5 см |
| Глибина | 25 см |
| Діагональ ноутбука | до 13" |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 1 |
| Особливості моделі | вшита сталева сітка |
| Розмір | 36.5 x 25 x 13 см |
| Ширина | 13 cм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 292 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00