Укр
Рус

Код товару: AR_3024575
Модельний ряд Skif Outdoor City Backpack є лінійкою класичних міських рюкзаків. Усередині передбачена кишенька для планшета. На зовнішній стороні розташована кишенька для дрібних предметів і дві кишені з боків. За допомогою регульованих лямок аксесуар можна легко налаштувати під себе. Чудово підійде для повсякденного використання або для прогулянок у вихідні. Лінійка включає 3 розміри (S - 10 л; M - 15л; L - 20 л) і дві варіації кольору (помаранчевий і темно-синій).
| Сфера використання | міські, для вело та мототуризму |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | помаранчевий |
| Об'єм | 10 л |
| Особливості | бічні кишені |
| Матеріал | оксфорд (Oxford), поліестер (Polyester) |
| Спинка | м'яка |
| Відділення | для планшета |
| Вага | 0.18 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38.5 см |
| Глибина | 12 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 1 |
| Особливості моделі | кишеня для дрібних речей |
| Розмір | 46 х 29 х 13 см |
| Ширина | 23.5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
453 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00