Укр
Рус

Код товару: AR_3016588
Італійський бренд DeLonghi - це інноваційні технології і творчі ідеї, італійські традиції, їх цінності. Це краса і практичність, новітнє і класичне. Характер бренду - душа сучасного світу, який прагне зберегти краще, створити нове. Зберегти кращі італійські традиції приготування кави, визнані в усьому світі еталонними, розробляти техніку, яка допомагає приготувати по-італійськи смачну їжу, вкласти в створення кожної деталі італійський позитивний настрій - все це компанія робить, щоб її техніка була кращою.
Кофеварка DeLonghi ECP 31.21 BK
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений, чалди |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1,0 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1100 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, еспресо |
| Функції | антикрапельна система, індикація роботи |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 305 х 185 х 240 мм |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | інструкція, кавоварка |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | знімний піддон для крапель |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 192 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00