Відгуки (6)
Останнім часом купую шампуні саме Шаума. Мені і доньці подобається і підходить, ще й великий об'єм за помірною ціною. Шампунь гарно піниться і легко вимивається, в нас після нього лупи не спостерігається.
Гарний шампунь, який добре вимиває волосся - не сплутуючи його. Не сушить шкіру голови (немає лупи після його використання). Консистенція гелеподібна, доволі густа, майже прозора. Має приємний аромат. Приваблива акційна ціна.
Гарний недорогий шампунь. Добре вимиває волосся, мию, зазвичай, через день, але нормально і через два. Волосся приємно пахне, більш-менш м'яке. Великий об'єм, тому вигідно покупати, надовго вистачає. Рекомендую спробувати!
Шампунь досить густий, добре піниться, тому витрачається економно. Вже під час змивання відчувається, що волосся стає м'якшим, а не «соломою». Після висихання воно гарно блищить і легко розчісується навіть без великої кількості бальзаму. Дуже приємний, класичний «кремовий» запах, який довго тримається на волоссі. За таку бюджетну ціну — це просто знахідка. Волосся виглядає доглянутим і живим.
Маю ламке волосся, тому шампуні, які пересушують для мене табу. З шаума наче немає такої проблеми. Волосся м'яке, блискуче, приємне (але користуюся ще маскою), та навіть в процесі змивання шампуню волосся відчутно м'яке, не спутується. Загалом задоволена, вимиває гарно, ефект чистого волосся тримається до 3-х днів.
Дружині дуже сподобався цей шампунь. В неї сухий блонд- їй підійшов. Шампунь додає об'єму після використання і волосся стає більш м'яким і приємним, а ще пропала лупа через деякий час. Вигідна ціна по акції за великий об’єм!
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00