Укр
Рус

Код товару: AR_3019417
Шланг садовий Cellfast GREEN ATS 3/4", 25м, 5 шарів, до 30 Бар, -20…+60°C 15-120. Шланг має: 5-шарову конструкцію, подвійне трикотажне хрестоподібне обплетення ATS2™, високу гнучкість та міцність. Спеціальна технологія виробництва захищає шланг від скручування, яке блокує проходження води. За рахунок спеціальних внутрішніх стінок шланга запобігає наростанню водоростей. Межі робочої температури становлять -20/+60°С. Використовується для поливу саду та городу, а також для транспортування води.
| Тип | армований |
| Довжина | 25 м |
| Діаметр шланга внутрішній | 3/4" |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.38 кг |
| Додатково | стійкий до перегинів, стійкий до уф-випромінювання |
| Кількість шарів | 5 |
| Максимальний тиск | 30 бар |
| Робоча температура | -20 °C до +60 °C |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 798 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00