Укр
Рус

Код товару: AR_3017784
Комплектація
| Тип | ексцентрикові |
| Призначення | побутові |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Регулювання обертів | плавне регулювання |
| Особливості | регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | без акумулятора |
| Вага | 1.1 кг |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Комплектація | Орбітальна акумуляторна шліфмашина TCOS-125/i20: 1 шт, Мішок для збору пилу (варіантна комплектація): 1 шт, Шліфувальний аркуш (варіантна комплектація): 2 шт, Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт) 1 шт, Гарантійний талон: 1 шт , Додаток №1 до інст |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 9000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 098 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00