Укр
Рус

| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Максимальна висота | 165 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.74 кг |
| Висота в зібраному стані | 600 мм |
| Діаметр ніг | 26.8 мм |
| Кількість секцій ног | 3 |
| Призначення | для фотоапарату, для відеокамери |
| Ступені свободи головки | 3 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 129 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00