Укр
Рус

Код товару: AR_3017799
Використовуйте свою дриль-шуруповерт ще практичніше
Завертайте шурупи і свердліть в деревині, стали і цегляній кладці. Гнучкість у використанні завдяки ударному механізму з одногільзовий швидко свердлильним патроном для легкої заміни приладдя і довгого часу роботи на одній зарядці акумулятора в безперервному режимі.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | регулювання обертального моменту, реверс |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, кейс, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-400, 0-1500 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 993 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00