Шуруповерт GTM DSI18/60BL з ударом, 18V, 60Нм, 2x2Ah (DSI18/60BL) - фото 1
Шуруповерт GTM DSI18/60BL з ударом, 18V, 60Нм, 2x2Ah (DSI18/60BL)
Код товару: AR_3017810
Про товар
GTM DSI18/60BL - безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 22 режими для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 60 Н*м, а також є режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги GTM DSI18/60BL:
  • Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
  • Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
  • 60 Н*м - максимальний крутний момент
  • 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
  • 420/1600 об/хв - максимальні обороти
  • 22 режими налаштування крутного моменту
  • 9*80 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
  • Режим свердління
  • Режим свердління з ударом
  • 5200/18200 уд/хв - частота ударів
  • 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
  • 10 мм - максимальний діаметр свердління в цеглині та м'якому бетоні.
  • Реверс
  • LED-підсвічування
Типдриль - шуруповерт
Призначенняпрофесійний
Режим роботиударний
Тип патронашвидкозажимний
Кількість швидкостей2
Режимів крутного моменту22 + 2
Тип живленняакумулятор
Напруга акумулятора18 В
Ємність акумуляторубез акумулятора
Пакуваннякейс
Країна виробникКитай
Вага1.5 кг
Діаметр свердління дерева35 мм
Діаметр свердління металу13 мм