Шуруповерт GTM ударний IS12/120BL, 12В, 120Нм, 0-3000 об/хв, 2x2Ah (IS12/120BL) - фото 1
Шуруповерт GTM ударний IS12/120BL, 12В, 120Нм, 0-3000 об/хв, 2x2Ah (IS12/120BL)
Код товару: AR_3017814
Про товар
GTM IS12/120BL - компактний гвинтокрут побутового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений шестигранний патрон з фіксатором для роботи з бітами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу.
Основні переваги GTM IS12/120BL:
  • Потужний безщітковий двигун
  • 120 Н*м - максимальний крутний момент
  • Шестигранний патрон із фіксатором для надійного утримання біт під час роботи
  • Плавне регулювання швидкості залежно від сили натискання на курок
  • 3000 об/хв - максимальні оберти
  • Реверс
  • LED-підсвітка
Типшуруповерт
Призначенняпобутовий
Режим роботиударний
Тип патронашестигранний тримач
Кількість швидкостей1
Тип живленняакумулятор
Напруга акумулятора12 В
Ємність акумулятору2 A/г
Кількість акумуляторів в комплекті2
Пакуваннякейс
Країна виробникКитай
Вага2 кг
Габарити280 х 240 х 90 мм