Укр
Рус

Код товару: AR_3017814
GTM IS12/120BL - компактний гвинтокрут побутового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений шестигранний патрон з фіксатором для роботи з бітами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу.
Основні переваги GTM IS12/120BL:| Тип | шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | ударний |
| Тип патрона | шестигранний тримач |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний крутний момент | 120 Нм |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 280 х 240 х 90 мм |
| Додатково | блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони, індикатор стану батареї |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-3000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 352 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00