Укр
Рус

Код товару: AR_3024978
Сканер штрих-коду Symbol / Zebra DS2208 USB Black без підставки (DS2208-SR7U2100AZW)
Двомірні штрих-коди активно використовуються в пунктах продажів, так як вони нанесені як на все придбані клієнтами товари, так і на друковані та електронні купони та дисконтні картки.
Сканер одновимірних штрих-кодів не може зчитувати нові двомірні штрих-коди, що уповільнює роботу каси і викликає невдоволення клієнтів на цьому останньому етапі покупок в магазині.
Швидке і довговічне пристрій з розширеним функціоналом можливостей - ось короткий опис того, чим порадує вас сканер штрих-коду Motorola Symbol / Zebra DS2208. Цей всесвітньо відомий американський виробник завжди відрізнявся потужними технічними характеристиками і ергономічністю продукції, що випускається. І, звичайно ж, ця новинка не стала винятком!
В першу чергу, привертає увагу той факт, що на момент придбання товар вже налаштований і оптимізований для використання! Це означає, що ви можете починати роботу, як тільки виймете DS2208 з коробки! Погодьтеся, це значно скорочує час. Все, що вам необхідно - це підключити сканер за допомогою кабелю до вашої POS і все! Можна приступати до роботи.
Сканери серії DS2200 дуже прості у використанні, тому, швидше за все, вашим співробітникам не доведеться навіть проходити навчання. Завдяки алгоритмам декодування програмного забезпечення PRZM від Zebra, всеспрямовані скануванню, інтуїтивного приладу наведення (заявлений патент), унікальному діапазону сканування і т. Д. Сканери серії DS2200 забезпечують краще в своєму класі безпомилкове і просте сканування незалежно від стану штрих-коду.
І найголовніше - начинка! Чудова продуктивність роботи, навіть при скануванні штрих-коду низької якості, гарантована PRZM Intelligent Imaging. А миттєве декодування забезпечує запатентована технологія для максимально інтуїтивного прицілювання.
| Тип | 2D сканер ручний |
| Система зчитування | фото |
| Інтерфейси підключення | USB |
| Тип підключення | дротовий |
| Декодовані штрих-коди | 1D, 2D |
| Наявність підставки | без підставки |
| Клас захисту | IP42 |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатори читання | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Вага | 162 г |
| Вологість при експлуатації | від 5 до 95% |
| Глибина поля сканування | 50 - 150 мм (5 mils), 15 - 101 мм (5 mils), 13 - 368 мм (13 mils), для 2D кодів: 20 - 145 мм (6.7 mil), для 2D кодів: 80 - 157 мм (10 mil), для 2D кодів: 0 - 279 мм (20 mil) |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 25% |
| Кут сканування | 65° |
| Напруга живлення | 4.5 - 5.5 В |
| Підсвічування штрих-коду | 624nm LED |
| Роздільна здатність | 640 x 480 |
| Розміри | 165 x 66 x 99 мм |
| Споживана потужність | 250 мА |
| Стійкість до зовнішніх впливів | витримує падіння з висоти 1.5 м |
| Температура експлуатації | 0°С до + 50°С |
| Температура зберігання | від - 40 ° С до + 70 ° С |
| Типи зчитуваних штрих-кодів | QR код, Micro QR Code, Han Xin, поштові, Composite Codes, TLC-39, Code 93, IATA 2 of 5, MSI, Plessey, NW7, Korean 3 of 5, Base 32, Code 11, Code 39, PDF417, Code 128, Codabar, GS1 DataBar, UPC/EAN, Aztec Code, Data Matrix, MaxiCode |
| Швидкість сканування | 76.2 см/сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 373 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00