Укр
Рус

Код товару: AR_3025173
Сковорода ARDESTO Black Mars виготовлена з якісного алюмінію, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла. Її діаметр становить 28 см за товщини стінок 2,5 мм. Сковорода має якісне протипригарне покриття Golden Marble, що зумовлює можливість приготування страв із використанням мінімальної кількості олії.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Black Mars Sparkle |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота борту | 4.5 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сіро-чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | ергономічна ручка |
| Товщина дна | 2.6 мм |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
613 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00