Укр
Рус

Код товару: AR_3025152
Tefal XL Intense — це сковорода, розроблена для інтенсивного використання, з міцним антипригарним покриттям і збільшеною зносостійкістю, що робить її придатною для щоденного приготування різноманітних страв.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
Ця сковорода забезпечує високу якість приготування завдяки інноваційним технологіям та довговічності, ідеально підходить для домашнього використання.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | XL Intense |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium 2Х |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Висота борту | 6 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Розміри | 42.7 х 24 см |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 295 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00