Укр
Рус

Код товару: AR_3016317
Шнековая соковижималка Juice & Clean подарує неймовірний результат, заощаджуючи ваші сили і час. За допомогою інтуїтивної сенсорної панелі ви можете управляти чотирма програмами, а два фільтри і регулювання кількості м'якоті допоможуть створювати кожен раз приголомшливі напої.
| Тип | шнекова |
| Потужність | 150 Вт |
| Об'єм резервуару для жмиху | 0,8 л |
| Об'єм резервуару для соку | 0.8 л |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Антикрапельна система | так |
| Вага | 3.9 кг |
| Габарити | 42.2 x 25.6 x 18.5 см |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | реверс, система "капля-стоп", автоматичне викидання м'якоті |
| Швидкість роботи | 80 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 942 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00