Укр
Рус

Код товару: AR_3024585
Два спальні мішки можуть об'єднуватися в єдиний простір, де ночуватимуть дві людини, що гарантує надійне збереження тепла всередині; Терморегулююча планка вздовж замку допомагає утримати тепле повітря. Зручна компресійна сумка із тканини 180D Oxford із клапаном. Максимально комфортна та легка компресія завдяки чотирьом вертикальним стропам та фастексу для зручного одягу та фіксації клапана на сумку. Стропи на сумці виконані в кольорі спального мішка для більшої зручності.
| Вид | кокон |
| Підходить для | дорослих |
| Сезон | зима |
| Блискавка | ліва |
| Наповнювач | IsoHole 8S |
| Температура комфорта | -7 °C |
| Додатково | капюшон, можливість з'єднати два спальника, водостійкий |
| Довжина | 220 см |
| Вага | 1.08 кг |
| Колір | оливковий |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній матеріал | 190Т Polyester Pongee |
| Особливості | з капюшоном, співз'єднані, водостійкий |
| Розмір | 190 x 30 х 85 см |
| Температура екстриму | -25 °C |
| Температура мінімальна | -14 °C |
| Температура максимальна | +2 °C |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -14/-7/-25 |
| Ширина | 85 см |
| Щільність утеплювача | 300 г/м2 |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 415 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00