Укр
Рус



Код товару: AR_2997589
Сумка для ноутбука RivaCase 15.6 " надійно захистить ваш пристрій від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи - сумка для ноутбука. Сучасна сумка для ноутбука RivaCase 8035 виконана з матеріалу поліестер, що робить її міцною. Призначена сумка для ноутбука RivaCase 15.6 "для перенесення більшості ноутбуків з діагоналлю дисплея до 15,6 дюйма. Безпека пристрою залежить від якості чохла, саме тому, вам потрібно звертатися увага на деталі.
Найголовніше, це щоб ноутбук щільно прилягати до стінок сумки або ж кріпитися спеціальними ременями. Блискавки і фурнітура в поєднанні з кольором сумки надають їй неповторний стиль. Зовнішній кишеню підходить для документів формату А4. Кишені призначаються для аксесуарів і CD дисків. Регульований, знімний плечовий ремінь додасть комфорту при перенесенні. Ви оціните не тільки оригінальність, а й зручність, і якість даної моделі.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | темно-синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.39 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Зовнішні розміри | 410x290x55 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
851 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00