Укр
Рус

Код товару: AR_3021035
Класична модель сушарок Eurogold роками доводить свою практичність і універсальність. На її стрижнях можна розвісити ту саму кількість одягу, що й на білизняній мотузці завдовжки 18 метрів. До того ж компактні розміри цієї сушарки в складеному вигляді дадуть змогу із легкістю знайти місце для її зберігання.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 1.6 мм |
| Колір | білий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 180 x 55 x 101 см |
| Розміри в складеному вигляді | 128 х 54.5 х 5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
896 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00