Укр
Рус

Код товару: AR_3021036
Сушарка для білизни 3 в 1 є унікальною моделлю, що поєднує у собі фактично три різні товари: звичайну повноформатну сушарку, сушарку для батареї та для ванни. Ця модель проста у використанні, практична та надійна. На її прутах можна розвісити ту ж кількість одягу, що і на білизняній мотузці довжиною 18 метрів. На додачу, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять з легкістю знайти місце для її зберігання. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.75 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 3 мм |
| Колір | білий |
| Розміри в складеному вигляді | 129 x 54.5 x 4.5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 043 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00