Укр
Рус

Код товару: AR_3021040
Підлогова сушарка для білизни Accordion від Eurogold в розкладеному вигляді заощадить ваш простір, 16 м. загальної довжини дозволять розміщати на собі весь необхідний одяг, а дизайн сушарки гармонійно впишеться в любий інтер’єр незалежно від розміру приміщення.
Каркас підлогової сушарки Accordion від Eurogold виконаний із залізної трубки, що свідчить про її міцність та довговічність. Сушарка для білизни легко складається та розкладається, стійка до вологи й дрібних механічних пошкоджень.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 16 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2.848 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 12 мм |
| Колір | сріблястий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 59 х 52 х 130 см |
| Розміри в складеному вигляді | 58 х 74 х 58 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 114 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00