Укр
Рус

Код товару: AR_3021048
Металева сушарка для білизни MAGIC PLUS — це інноваційна модель, адже замість струн вона має телескопічні трубки, які не тільки забезпечують додаткову надійність, але й сприяють тому, щоб білизна висихала рівномірно, без загинів. Крім того, вона пристосована для сушіння простирадл і т.п., завдяки тому, що не має перетину посередині основи. Додаткові насадки для сушіння шкарпеток та інших дрібних речей дозволяють розмістити ще більше білизни на сушарку одночасно.
Дана модель має універсальну та зручну в користуванні розсувну основу. Завдяки спеціальним насадкам можна без зайвих зусиль регулювати довжину основи від 110 см до 200 см. U-подібні ніжки забезпечують додаткову компактність й зручність у зберіганні. Вони унеможливлюють непередбачуване складання конструкції, не потребуючи жодних додаткових елементів для блокування чи фіксації положення. Додатковою перевагою є наявність пластикових колес, що суттєво полегшує пересування сушарки. До того ж, захисні пластикові опори протидіють затиранню покриття. Загальна довжина усіх струн складає 20 м. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 10 |
| Висота | 111 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.7 кг |
| Колір | сірий |
| Розміри в складеному вигляді | 111 х 55 х 5 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 055 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00