Укр
Рус

Код товару: AR_3021047
Сушарка для білизни DELUX — це вдосконалена модель класичної сушарки, що забезпечує не тільки легкість у використанні, а й додаткову найдійність та практичність, завдяки захисним насадкам і пластиковим колесам. На її прутах можна розвісити ту ж кількість одягу, що і на білизняній мотузці довжиною 18 метрів. На додачу, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять з легкістю знайти місце для її зберігання. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Висота | 101 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 2.8 мм |
| Колір | сірий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 180 х 55 х 91/101 см |
| Розміри в складеному вигляді | 128 х 55 х 4 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
877 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00