Укр
Рус

Код товару: AR_3021045
Сушарка для білизни Eurogold для підлоги без шарніра та захисту від складання з двома відкидними крилами, яка розкладається, робоча довжина — 18 метрів, посеред — 8 прутів, з боків по 5 прутів. Простота у використанні, гарний зовнішній вигляд, зручність експлуатації, легкість, простота конструкції — це чудові ознаки підлогової сушарки для білизни Eurogold.
Характеристики:
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Захист від випадкового закривання | немає |
| Кількість стрижнів/трубок | 18 |
| Висота | 92 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 2.8 мм |
| Колір | сірий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 180 x 55 x 92 см |
| Розміри в складеному вигляді | 128 x 55 x 4 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
699 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00