Укр
Рус

Код товару: AR_3021032
Сушарка для білизни Universal німецького бренду Vileda – прекрасне рішення для зручного та швидкого сушіння білизни.
Сушарка вироблена із міцної сталі, прути витримують значну вагу, не гнуться, тому сушарка прослужить набагато довше. Корисна площина для сушіння – 18 метрів, та вміщає 2 завантаження пральної машини. Сушарка оснащена колесами, тому її легко перемістити навіть при повному завантаженні. Має спеціальний механізм від випадкового складання, та фіксатор для бокових відділень.
В складеному стані займає мало місця. Якість та надійність підтвердженні сертифікатами TUV SUD та GS.
Особливості:
| Тип | підлогові розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 22 м |
| Захист від випадкового закривання | є |
| Кількість стрижнів/трубок | 8 |
| Висота | 93 см |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.69 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді | 180 х 55 х 93 см |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 833 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00