Укр
Рус



Код товару: AR_3006165
EUROLAMP LED Стрічка COB 320 діодів, 5м, 24V, 4000K
Це дуже універсальний продукт, тому немає межі того, що ви можете зробити зі світлодіодною стрічкою.
Даний вид LED стрічки має ступінь пило-волого захисту IP20, що відповідно передбачає використання її для внутрішніх типів приміщень і вкрай важливо враховувати – чи слід розміщувати стрічку в зоні, яка піддається впливу води, або на кухні, наприклад, поряд з чайником чи мийкою.
Найбільш підійде EUROLAMP LED Стрічка COB для підсвічування окремих зон у вітальні, спальних кімнатах, гардеробах, на кухні чи в коридорі.
Довжина стрічки – п’ять метрів. При необхідності може розрізатися на частини, що є дуже зручним у використанні. Місця розрізу відмічені через кожні п’ять сантиметрів стрічки.
| Тип стрічки | побутова |
| Енергоспоживання | 10 Вт/м |
| Світловий потік | 950 лм |
| Кольорова температура | 400 K |
| Колір світіння | денний білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 24 В |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення в комплекті | немає |
| Діапазон робочих температур | -20…+40 °C |
| Джерело живлення | від мережі |
| Кількість світлодіодів | 320 шт/м |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Особливості | самоклейна світлодіодна COB стрічка |
| Ресурс роботи | 30000 г |
| Роз'єм підключення | 2-pin |
| Тип світлодіодів | COB |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
954 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00