Світлодіодний світильник Eurolamp LED Panel 220V, 18W, 4000K, білий (LED-DLS-18/4) - фото 1
Світлодіодний світильник Eurolamp LED Panel 220V, 18W, 4000K, білий (LED-DLS-18/4)
Код товару: MD_588484
Про товар
Чому варто купити:
  • світлодіодний світильник матиме гарний вигляд як на стелі, так і на стіні
  • світло, що випромінюється цією моделлю світильника, неймовірно м'яке, не втомлює очі
  • вбудована світлодіодна лампа може легко розсіювати світло під зручним кутом 160º
  • прилад вмикається миттєво та одразу працює на повну потужність (прогрів не потрібно)
  • техніка безпечна як для людини, так і навколишнього середовища
  • на моделі світильника встановлений плафон із високоякісного пластику
  • для корпусу даного устаткування використовується алюміній
  • установка не займе багато часу
Кут розсіювання світла: 160º
Термін служби: 30 000 годин
Час включення: 0,01 с
Характеристики
Бренд
Eurolamp
Країна-виробник
Китай
Призначення
Універсальні
Діаметр
15 см
Потужність лампи
10 Вт