Укр
Рус

Код товару: AR_3024062
Садово-паркові світильники ТМ Delux призначені для підсвічування рослин, малих архітектурних форм, колон, струмків, водоспадів, альпійських гірок, садово - паркових зон, акцентного освітлення та ін. Використовуються для зовнішнього освітлення в умовах високого вмісту пилу, води. Стійкі до вібраційних ударних навантажень.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | фасадний |
| Призначення | зовнішне освітлення |
| Форма | циліндрична |
| Тип монтажу | грунтовий шип |
| Потужність | 40 Вт |
| Живлення | 100 - 260 В |
| Цоколь лампи | GU10 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP67 |
| Кут розсіювання | 90° |
| Лампа в комплекті | ні |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 120 х 28 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
784 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00