Укр
Рус

Код товару: AR_3024119
Накладні світлодіодні світильники ТМ Delux серії WC-2 призначені для освітлення адміністративно-громадських приміщень , а також знаходять своє застосування в житлово-побутовій сфері та промислових приміщеннях.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1080 Лм |
| Колірна температура | 5000 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.16 кг |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP54 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Розміри | ø 140 x 55 мм |
| Термін служби | 20 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
471 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00