Світильник Brille підвісний WBL-72/54W WH - фото 1
Світильник Brille підвісний WBL-72/54W WH - фото 2
Світильник Brille підвісний WBL-72/54W WH - фото 3
Світильник Brille підвісний WBL-72/54W WH - фото 4
Світильник Brille підвісний WBL-72/54W WH - фото 5
Світильник Brille підвісний WBL-72/54W WH
Код товару: BR_1325027
Про товар
Світильник підвісний WBL-72/54W WH - це сучасна світлодіодна люстра зі стильним, оригінальним дизайном білого кольору. Зовнішній вигляд світильника робить його відповідним для інтер'єрів, оформлених в різних стилях. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою або кухні з будь-якою висотою стель. До стелі фіксується за допомогою монтажної планки. Має круглу форму діаметром 600 мм та висотою 80 мм. Джерелом світла слугують вбудовані світлодіоди загальною потужністю 54 Вт, що можуть випромінювати нейтрально-біле світло. Світлодіоди генерують світловий потік з віддачею 75 лм/Вт. ЛЕД джерела дуже економні й мають тривалий термін експлуатації. Світильник створює потужний світловий потік з високим індексом передачі кольору (> 80Ra). Ступінь захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи - ІР20. Призначений для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Висота підвісних освітлювальних приладів з легкістю регулюється, її можна змінити піднявши чи опустивши ланцюг, мотузку або трос. Таким чином люстра буде висіти на більшій, або меншій висоті в залежності від ваших уподобань.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Стиль
Лофт
Спрямованість світла
Вниз
Кількість джерел світла
1 шт
Тип ламп
LED-модуль
Максимальна потужність лампи
54 Вт