Укр
Рус

Код товару: AR_3017128
Точковий світильник Eurolamp - НОВИНКА в асортименті! EUROLAMP світильник карданний, врізний для ламп GU10. Не укомплектований лампами! Дозволяє виконувати функції як основного, і додаткового (акцентного, зонального) освітлення. Монтаж провадиться за допомогою міцних пружинних кріплень. Світильник призначений для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Ступінь захисту від проникнення вологи та пилу IP20, це означає, що використовувати пристрій можна лише всередині приміщень з нормальною вологістю. Такі світильники ідеальне рішення для невеликих приміщень, невисоких стель, складних гіпсокартонних конструкцій, організації підсвічування в тих місцях, де традиційні джерела світла непридатні з тих чи інших причин.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа, галогенова лампа |
| Тип монтажу | вбудований |
| Призначення | для кухні, для кімнати, універсальний, коридор, комора |
| Форма | прямокутна |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | ні |
| Цоколь плафона | GU10 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Глибина монтажного вирізу | 13.5 см |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір плафона | матовий чорний |
| Монтажний виріз | 18.5 х 8 см |
| Поворотний плафон | ні |
| Ширина (діаметр) | 21 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
221 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00